GigaBlue HD Quad Plus

Prijímač Gigablue HD Quad Plus sa radí do high-end skupiny linuxových satelitných prijímačov.  Je dodávaný v čiernej a v bielej farbe. Vyznačuje sa rýchlym a výkonným hardvérom. Prostredníctvom tohto FULL HD, digitálneho, linuxového, satelitného prijímača môžete sledovať satelitné vysielanie v HD aj SD rozlíšení. Prijímač má zabudovaný twin satelitný tuner a má ďalšie dva voľné sloty, ktoré si môžete doplniť o ďalšie tunery v prevedení DVB-S2 satelitný, DVB-T/C, DVB-T2/C hybridné, a tým rozšíriť príjem vysielania o káblové/ terestriálne a rozšíriť prijímač až na štvortunerový. O chod prijímača sa stará overený linuxový operačný systém Enigma2, ktorá má veľa vymožeností ako:

  • stream TV vysielania cez internetovú sieť do PC, smartfónu, alebo tabletu.
  • Prijímač podporuje aj funkciu transcoding pomocou ktorého si prispôsobíte parametre streamu pre plynulý stream HD programov napr. do smartfónu.
  • inštalácia pluginov – tým si rozšírite multimediálnosť prijímača o rôzne programy IPTV a pod.
  • Inštalácia skinov – tým si môžete meniť rôzne vzhľady zobrazenia menu prijímača.
  • nahrávanie a prehrávanie so sieťového disku cez internetovú sieť cez protokoly SAMBA / DLNA …
  • je toho ešte oveľa viac…

Prijímačom môžete nahrávať viac programov naraz a to na USB kľúč, USB HDD, interný alebo sieťový HDD. Taktiež môžete využiť funkciu Thimeshift (nahrávanie s časovým posunom) – pozastaviť práve vysielaný program a znovu spustiť od miesta pozastavenia a pod. Prijímačom môžete prehrávať multimediálne súbory hudbu, video, obrázky z USB kľúča, USB HDD, interného alebo sieťového HDD. Je toho ešte oveľa viac…. Kúpiť GigaBlue HD Quad Plus ČIERNY Vstup do e-shopu Kúpiť GigaBlue HD Quad Plus BIELY Vstup do e-shopu