Gigabyte Quad Plus
Prosím o radu. Po dlouhé době jsem aktualizoval software. Je to Open ATV 6.2 . Data tv kanálů se ukážou, ukáže se i délka vysílaného programu, ale není obraz ani zvuk. Asi mi chybí nějaký plugin, který to dekòduje, možná jsem aktualizací vymazal i plugin na čtení dekódovací ho karet, protožetvrdí, ženení karta. Před aktualizací to chodilo OK.

Dobrý deň.

Ako prvé overte či máte signál z družice prepnutím na voľne vysielaný nekódovaný program na 23,5E sú to stanice napr Rebel, Relax a pod.

Ak Vám pôjde obraz a zvuk na FTA nekódovaných staniciach ,tak nebudete mať nainštalovaný alebo spustený softcam pre dekódovanie karty Vášho operátora.

Tu máte postup ako sprevádzkovať softcamy, nastaviť sa musia podľa toho akú máte kartu.

Odporúčame však kontaktovať Vášho predajcu a vyžiadať si nakonfigurovanú zálohu OS Enigma2 pre Váš prijímač a nainštalovať zálohu.

Ak ste kúpili prijímač v eshope Ellano.sk ,tak si môžete vyžiadať zálohu na email info@ellano.sk kde uvediete aj číslo Vašej faktúry.

Pokiaľ ste nekúpili prijímač v eshope Ellano.sk, tak si ju môžete zakúpiť v nej sú nastavené softcamy pre rôzne karty CZ/Sk providerov. 

Ako je záloha nakonfigurovaná nájdete TU.