Existuje nějaká možnost (RS232, jtag) jak přijímač lze oživit?

GIGABLUE HD QUAD
 Dobrý den,
dostal se mi do ruky tento přijímač, při startu se objeví pouze startovací logo image, ale žádný boot a další funkce přijímače dále neprobíhají. Zkoušel jsem nahrát jiný bootloader z flash, ale přijímač na vložený flashdisk nijak nereaguje. Existuje nějaká možnost (RS232, jtag) jak přijímač lze oživit?
Děkuji za odpověď
Dobrý deň.
Vyskúšajte použiť iný USB kľúč naformátovaný na FAT32. USB kľúč musí mať formát MBR a nie GPT (formát ktorý rád využíva windows 10 a pod) pozrite TU. 
Potom skúste nafleshovať čistú enigmu učenú pre Váš model.

Postup inštalácie enigmy pre Gigablue HD Quad plus

1.Na naformátovaný USB kľúč formátom FAT32, nakopírujte zložku gigablue v ktorej sa nachádza priečinok quadplus a v ňom inštalačné súbory enigmy. (názov podzložky záleží od typu vášho prijímača !)

2.Vypnite prijímač Gigablue zadným vypínačom.

3.Zasuňte USB kľúč s enigmou do USB portu prijímača (ostatné USB porty musia byť voľné!).

4.Zapnite prijímač Zadným vypínačom.

5.Po spustení prijímač prehľadá USB porty prijímača a detekuje USB kľúč s enigmou zobrazí sa na displeji hláška “ IMAGE FOUND CONFIRM WITH OK ON FRONTPANEL TO FLASH!“ Táto hláška trvá krátko iba cca2-3 sekundy v tomto okamihu musíte pre spustenie fleshovania enigmy stlačiť tlačidlo OK pod odklopnou časťou predného panela prijímača . Počas fleshovania svieti LED na fialovo.

Inštalácia trvá cca 5minút. Inštaláciu neprerušujte!

Po nainštalovaní sa prijímač automaticky reštartuje a nabootuje s novou enigmou.

Postup pre RS232 alebo flesh má iba servis nemáme k nemu prístup.